Teoretyczne podstawy doradztwa rolniczego i jego rola w rozwoju spółdzielczych form gopodarowania

Józef Kania

Abstract

Celem opracowania jest przedstawienie teoretycznych podstaw doradztwa rolniczego oraz wybranych metod i technik rozwiązywania problemów doradczych w procesie zrzeszania się rolników w grupy producentów rolnych, które bezwzględnie winny być wzięte pod uwagę przez doradców w ich pracy szkoleniowej i doradczej z rolnikami i grupami celowymi. Podstawowym materiałem źródłowym była literatura przedmiotu, wyniki własnych prac badawczych oraz doświadczenie autora w nauczaniu metodyki doradztwa rolniczego realizowanym dla studentów i doradców rolnych.
Author Józef Kania (FoAE / IoEcoSoc)
Józef Kania,,
- Institute of Economic and Social
Pages86-109
Publication size in sheets1.15
Book Kania Józef, Leśniak Leszek, Bomba Jarosław (eds.): Spółdzielczość w świadomości rolników i doradców oraz praktyczne wykorzystywanie idei spółdzielczej do rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich, 2013, Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie, Oddział, ISBN 978-83-63313-06-7, 184 p.
URL http://ksow.pl/fileadmin/user_upload/ksow.pl/PROJEKTY_2013/Spoldzielczosc/Publikacja_%C5%9Brdoki_-_spoldzielczo%C5%9B%C4%87.pdf
Internal identifierWRE/2013/182
Languagepl polski
Score (nominal)5
Citation count*
Cite
Share Share

Get link to the record


* presented citation count is obtained through Internet information analysis and it is close to the number calculated by the Publish or Perish system.
Back
Confirmation
Are you sure?